search
REKLAMA
News

Tom Holland i Amanda Seyfried w zwiastunie serialu THE CROWDED ROOM. Premiera w czerwcu

“The Crowded Room” to produkcja Apple.

Łukasz Budnik

10 maja 2023

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun miniserialu The Crowded Room, psychologicznego thrillera stworzonego przez Akivę Goldsmana (Piękny umysł) i zainspirowanego powieścią The Minds of Billy Milligan Daniela Keyesa z 1981 roku. 

Historia rozdzielona na dziesięć odcinków opowie o Dannym Sullivanie, który w 1979 roku zostaje aresztowany za udział strzelaninie w Nowym Jorku. Podczas przesłuchań prowadzonych przez Ryę Goodwin opowiada o swoim życiu i tajemniczej przeszłości która doprowadziła ostatecznie do incydentu. Jak zostało wspomniane, historia została oparta na losach Billy’ego Milligana – więcej na jego temat przeczytacie tutaj.

W serialu występują Tom Holland, Amanda Seyfried, Emmy Rossum, Sasha Lane, Will Chase, Lior Raz, Laila Robins oraz Henry Eikenberry.

The Crowded Room zadebiutuje 9 czerwca, a na start zostaną pokazane trzy odcinki. Kolejne będą pojawiać się co tydzień, a finał ukaże się 28 lipca 2023. To pierwszy serial w karierze Hollanda. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA