search
REKLAMA
News

TOM HANKS i jego żona zarażeni koronawirusem

Łukasz Budnik

12 marca 2020

REKLAMA

W Australii trwają przygotowania do produkcji filmu biograficznego o Elvisie Presleyu, reżyserowanego przez Baza Luhrmanna. Legendarnego wokalistę gra Austin Butler, a jego wieloletniego managera – Tom Hanks. Aktor i jego żona – Rita Wilson – byli już na miejscu, gdy postawiono im diagnozę: oboje są zarażeni koronawirusem. Poinformował o tym sam Hanks za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Hanks napisał w swoim oświadczeniu, że on i Wilson wciąż przebywają w Australii. Para czuła objawy choroby, więc zgodnie z procedurami przebadano ich pod kątem obecności wirusa. Wynik okazał się niestety pozytywny. W związku z tym oboje będą teraz badani i izolowani tak długo, jak będzie potrzeba. Warner Bros., studio odpowiedzialne za dystrybucję filmu o Presleyu, napisało w swoim oświadczeniu, że identyfikują wszystkie osoby, które mogły mieć kontakt z wirusem. Produkcja filmu została wstrzymana.

https://www.instagram.com/p/B9nVasnBNF5/

Rita Wilson podczas pobytu w Australii kilka razy pojawiała się publicznie na występach – między innymi w operze w Sydney i programie „Today Extra with David Campbell and Belinda Russell”, ale nie wiadomo, czy już wtedy była nosicielką. Osoby, które miały z nią kontakt, zostały objęte kwarantanną. Synowie Hanksa i Wilson poinformowali, że ich rodzice czują się dobrze i mają doskonałą opiekę medyczną.

Czekamy na dalsze informacje dotyczące stanu zdrowia pary. Tymczasem Donald Trump poinformował, że na miesiąc zamyka granice USA dla Europy (z wyłączeniem Wielkiej Brytanii). Wczoraj WHO ogłosiło pandemię koronawirusa. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA