search
REKLAMA
News

Czy Netflix miał pokazać anime science fiction o OBCYM I PREDATORZE?

Łukasz Budnik

11 marca 2020

REKLAMA

Czy Netflix ma w zanadrzu gotowe anime science fiction opowiadające o bohaterach z dwóch kultowych serii – Obcy i Predator? Perfect Organism Podcast twierdzi, że zanim Disney wykupił ówczesne studio 20th Century Fox (dziś funkcjonujące już pod nazwą 20th Century Studios), pracowano tam nad takim projektem. 

Serial był tworzony dla Netflixa i tam miał mieć premierę, ale odkąd nastąpiła fuzja Disneya i Foxa, nie padały żadne informacje na temat ewentualnych planów dystrybucji. Wieści na temat anime pochodziły od osób związanych z Foxem, z którymi Perfect Organism Podcast miał mieć niegdyś stały kontakt. Portal AVP Galaxy dodaje, że Fox miał plan rozszerzać uniwersum Obcego właśnie za pomocą animowanych seriali, w tym jednego opartego na książce „Alien: Echo”.

Powyższa wieść nie jest oczywiście oficjalna, jeśli jednak rzeczywiście powstał animowany serial o walce Predatora z Ksenomorfem, być może wkrótce zostanie to ogłoszone (w kwietniu przypada tzw. Alien Day, co byłoby dobrą okazją). Przypomnijmy, że o starciu tych kultowych postaci opowiedziały już dwa filmy fabularne (z 2004 i 2007 roku), w których monstra walczyły ze sobą na Ziemi, a wcześniej komiksy.

Chcielibyście obejrzeć anime z tymi postaciami?

Grafika główna: JoBlo

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA