search
REKLAMA
News

TIMOTHÉE CHALAMET był zachwycony występem ZENDAYI w DIUNIE. Aktor komentuje

Timothée Chalamet wciela się w “Diunie” w Paula Atrydę.

Łukasz Budnik

26 listopada 2021

REKLAMA

Wczoraj pisaliśmy o wypowiedzi Zendayi, która na łamach Deadline wyraziła radość, że w zapowiedzianej już kontynuacji Diuny zobaczymy więcej jej postaci – Chani. Na planie pierwszej części aktorka spędziła zaledwie pięć dni, a na ekranie oglądaliśmy ją łącznie tylko kilka minut. W tym samym artykule z Deadline na temat aktorki wypowiedział się jej kolega z planu, Timothée Chalamet, który gra w Diunie główną rolę Paula Atrydy.

Chalamet nie kryje zachwytów na Zendayą i jej obecnością na ekranie.

Ona dosłownie jest Chani i niesamowicie być tego świadkiem. Od samego początku była tą postacią, a patrzenie na to było inspirujące. Uwielbiam ten moment w filmie, w którym Chani pierwszy raz zdejmuje swoją maskę – było to odpowiednio doniosłe. Nawet na planie czuło się, że cholera, Chani się pojawiła.

Chalamet i Zendaya, którzy bardzo zaprzyjaźnili się na planie i byli twarzami kampanii promocyjnej Diuny, ponownie spotkają się na planie w drugiej połowie 2022, gdy ruszą zdjęcia do kontynuacji. Premiera Części II zaplanowana jest na październik 2023 roku. Diuna, którą niedawno oglądaliśmy w kinach, to ekranizacja dopiero połowy powieści Franka Herberta.

Przypomnijmy, że w końcówce Paul i jego matka, Jessica, dołączyli do Fremenów i wspólnie wyruszyli w podróż przez Arrakis. Jak stwierdziła Chani – “to dopiero początek”.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA