search
REKLAMA
News

Thor i Jane Foster w kostiumach na nowych grafikach z filmu THOR: MIŁOŚĆ I GROM

Premiera filmu “Thor: Miłość i grzmot” zaplanowana jest na 6 maja.

Łukasz Budnik

4 stycznia 2022

REKLAMA

W tym roku premiera filmu Thor: Miłość i grom, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. 

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze wystąpią Tessa Thompson, Chris Pratt, Natalie Portman, Russell Crowe, odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki, a gościnnie także m.in. Matt Damon. Antagonistę zagra z kolei Christian Bale, który wcieli się w złoczyńcę zwanego Gorr the God Butcher.

W sieci pojawiły się nowe grafiki, które pokazują Thora i Jane Foster w swoich kostiumach. O tym, że bohaterka Natalie Portman stanie się żeńską wersją Thora wiemy od 2019 roku, gdy ogłoszono to na Comic-Conie w San Diego. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, ale wątek Jane zostanie zapewne zaczerpnięty z serii The Mighty Thor, gdzie bohaterka walczyła z rakiem.

Hemsworth stwierdził, że scenariusz nowej odsłony dał mu nawet więcej radości niż ten z filmu Thor: Ragnarok i dodał, że cieszy się że wciąż może być częścią MCU i kontynuować historię Thora.

Premiera zaplanowana jest na 6 maja 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA