search
REKLAMA
News

THE EDDY. Teaser serialu Netflixa z JOANNĄ KULIG

Łukasz Budnik

27 lutego 2020

the eddy 4
REKLAMA

W przyszłym roku na Netfliksa trafi muzyczny serial The Eddy. Osadzona we współczesnym Paryżu historia opowie o Eliocie Udo, niegdyś znanym pianiście z Nowego Jorku, który obecnie z miernym skutkiem prowadzi klub muzyczny. Partnerką Eliota jest Maya, wokalistka zespołu The Eddy. Tworzą burzliwy związek. Inne postaci występujące w serialu to Julia – córka Eliota – oraz Farid i Amira, współwłaściciel klubu i jego żona. 

Dla Polaków najbardziej istotną informacją jest ta, że w Mayę wciela się Joanna Kulig. Aktorka zasłynęła w USA po sukcesie Zimnej wojny i wkrótce dołączyła do obsady serialu. Producentem wykonawczym jest Damien Chazelle, twórca obsypanego nagrodami La La Landu – zajął się on też reżyserią dwóch odcinków. W członków zespołu The Eddy wcielają się prawdziwi muzycy, a w ekipie twórców jest sześciokrotny laureat Grammy – Glen Ballard. W sieci pojawił się pierwszy teaser serialu:

Pierwsze odcinki serialu zostaną pokazane podczas trwającego festiwalu Berlinale – już wkrótce przeczytacie u nas ich recenzję. Oficjalna premiera 8 maja. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA