search
REKLAMA
News

Śpiewająca JOANNA KULIG w nowym klipie z THE EDDY

Łukasz Budnik

1 maja 2020

the eddy 4
REKLAMA

Już za tydzień na Netflixa trafi muzyczny serial The Eddy. Osadzona we współczesnym Paryżu historia opowie o Eliocie Udo, niegdyś znanym pianiście z Nowego Jorku, który obecnie z miernym skutkiem prowadzi klub muzyczny. Partnerką Eliota jest Maya, wokalistka zespołu The Eddy. Tworzą burzliwy związek. Inne postaci występujące w serialu to Julia – córka Eliota – oraz Farid i Amira, współwłaściciel klubu i jego żona. 

W Mayę wciela się Joanna Kulig. Aktorka zasłynęła w USA po sukcesie Zimnej wojny i wkrótce dołączyła do obsady serialu. Producentem wykonawczym jest Damien Chazelle, twórca obsypanego nagrodami La La Landu – zajął się on też reżyserią dwóch odcinków. W członków zespołu The Eddy wcielają się prawdziwi muzycy, a w ekipie twórców jest sześciokrotny laureat Grammy – Glen Ballard. W sieci pojawiły się klipy promujące serial, w tym jeden z piosenką śpiewaną przez naszą rodaczkę:

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA