search
REKLAMA
News

THE BATMAN. Colin Farrell jako Pingwin na nowym zdjęciu z planu

Łukasz Budnik

19 stycznia 2020

REKLAMA

Trwają już zdjęcia do The Batman Matta Reevesa. Kilka tygodni temu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu, na których z oddali mogliśmy dostrzec Roberta Pattinsona oraz Colina Farrella – tym samym potwierdziło się, że ten drugi wcieli się w Pingwina.

Na Twittera trafiła kolejna fotka z aktorem, dzięki której możemy bliżej przyjrzeć się temu, jak będzie prezentować się nowa inkarnacja Pingwina (przynajmniej jeśli chodzi o charakteryzację – na kostium w dobrej jakości wciąż musimy poczekać). Do tej pory najsłynniejszą ekranową wizją tej postaci jest występ Danny’ego DeVito w Powrocie BatmanaPingwin, którego prawdziwe nazwisko to Oswald Cobblepot, zadebiutował w komiksie w 1941 roku. Postać ta pojawiła się też w filmie pełnometrażowym z lat 60. oraz w serialu Gotham.

Na poprzednich zdjęciach z planu mogliśmy zauważyć Farrella trzymającego słynny rekwizyt Pingwina – parasolkę:

W widowisku Matta Reevesa oprócz Pattinsona i Farrella na pewno zobaczymy Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera. Widowisko trafi na ekrany 25 czerwca 2021 roku. 

Źródło głównej ilustracji: SuperHeroHype

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA