search
REKLAMA
News

TERMINATOR: MROCZNE PRZEZNACZENIE. Pierwszy zwiastun!

Łukasz Budnik

23 maja 2019

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun kolejnej odsłony serii Terminator, mającej podtytuł Mroczne przeznaczenie. Klip możecie zobaczyć poniżej:

Mroczne przeznaczenie to szósta odsłona słynnej serii zapoczątkowanej przez Jamesa Camerona w 1984 roku. Co ciekawe, fabuła filmu będzie kontynuować Terminatora oraz Terminatora 2: Dzień sądu, całkowicie ignorując wydarzenia z pozostałych części. Formalnie będzie to więc zamknięcie trylogii.

W filmie ujrzymy Lindę Hamiltoną powracającą do roli Sary Connor, jak również Arnolda Schwarzeneggera, ponownie wcielającego się w T-800. Oprócz nich w obsadzie są takie nazwiska jak Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta. Wśród bohaterów filmów nie zabraknie Johna Connora – na planie grał go Jude Collie, jednak aparycja postaci zostanie stworzona za pomocą CGI i będzie zbliżona do twarzy Edwarda Furlonga, który grał Connora w drugiej części serii.

Reżyserem filmu jest Tim Miller, mający na koncie między innymi Deadpoola (2016). James Cameron zasiadł na stołku producenckim, przygotował też zarys historii na podstawie którego David Goyer, Justin Rhodes i Billy Ray napisali scenariusz. Muzykę skomponuje Junkie XL.

Światowa premiera filmu odbędzie się 1 listopada tego roku. Czy według was ten projekt ma szansę na powodzenie? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA