search
REKLAMA
News

TENET Christophera Nolana. ZDJĘCIA PROMOCYJNE w wysokiej rozdzielczości

Łukasz Budnik

19 kwietnia 2020

REKLAMA

Nadchodzący film Christophera Nolana, Tenet, został zapowiedziany jako film szpiegowski będący w skrzyżowaniem kilku gatunków. To największy film, jaki stworzył reżyser – ekipa pracowała w kilku krajach, z ogromnymi scenografiami. Przekłada się to na budżet, który przekracza 200 milionów dolarów i jest tym samym większy niż ten Incepcji czy Interstellar. Choć zadebiutował już zwiastun widowiska, szczegóły fabuły są wciąż owiane tajemnicą.

Warner Bros. udostępniło zdjęcia promocyjne z filmu w wysokiej rozdzielczości. Nie są to nowe fotografie, jednak do tej pory nie były publikowane w tak dużym rozmiarze. Jeśli umknęły wam wcześniej, macie okazję je teraz nadrobić.

Nolan nakręcił Tenet według własnego scenariusza, wraz ze swoją żoną zajął się też produkcją. Zdjęcia były realizowane w formacie IMAX oraz na taśmie 70 mm. Muzykę komponuje Ludwig Göransson, laureat Oscara za soundtrack do Czarnej Pantery. W obsadzie znajdują się John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine oraz Clémence Poésy. Polska premiera jest na ten moment planowana na 17 lipca – Tenet jest jednym z niewielu filmów, które nie zostały przesunięte.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA