Szalona PLOTKA o STAR WARS. Disney zamierza usunąć trylogię sequeli z kanonu?

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Trylogia sequeli Gwiezdnych wojen zakończyła się dziewiątym epizodem w grudniu zeszłego roku, jednak kontrowersje budzi do dziś, a wielu widzów nie może pogodzić się z tym, w jaki sposób poprowadzono fabułę kontynuacji sagi. Tymczasem w internecie pojawiła się nowa, szalona plotka, jakoby Disney zamierzał usunąć rzeczoną trylogię z kanonu. 

Wieść przekazał YouTuber z kanału Overlord DVD – ten sam, który informował też o nieudanych pokazach testowych Skywalker. Odrodzenia. Według niego Disney planuje wykonać fabularny manewr, który sprawi, że otworzy się furtka do nakręcenia kolejnej kontynuacji Powrotu JediPrzypominamy: to jedynie plotka i teoria, którą na tę chwilę możemy traktować najwyżej jako ciekawostkę i okazję do pogdybania. 

Według internauty Disney i Lucasfilm zamierzają wykorzystać koncept wprowadzony w serialu Wojny klonów, gdzie pokazano mistyczny, inny wymiar Mocy łączący czas i przestrzeń. Plotka mówi o tym, że trylogia sequeli miałaby rozgrywać się właśnie w alternatywnej rzeczywistości i mieć oddzielną nazwę – Star Wars Legends. Kluczem do tego rozwiązania miałaby być sala luster, którą Imperator Palpatine miał na drugiej Gwieździe Śmierci, a które mogły być połączone właśnie ze wspomnianym innym wymiarem. Przytaczamy filmik, na którym sprawa wytłumaczona jest szerzej:

Choć powyższa plotka zdaje się dawać nadzieję wielu internautom, część z nich uważa, że to idiotyczny pomysł, zwłaszcza, że pochodzi od użytkownika który dał się już poznać jako ktoś z wybujałą fantazją i nie ma najlepszej reputacji. Jakie jest wasze zdanie? Chcielibyście, aby taka wersja wydarzeń się sprawdziła? Dajcie znać!

Ostatnio dodane