search
REKLAMA
News

SYLVESTER STALLONE poinformował, że pracuje nad REŻYSERSKĄ wersją ROCKY’EGO 4

Łukasz Budnik

1 lipca 2020

REKLAMA

Sylvester Stallone to kolejny aktor, który wchodzi w aktywny kontakt ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. W jednym z niedawnych postów na Instagramie popularny Sly zapowiedział, że na VoD trafi nowa, pierwotna wersja ostatniej części przygód Johna Rambo – taka, jaką aktor planował sobie od samego początku. Przy okazji zdradził ciekawą informację dotyczącą serii Rocky.

Jeden z fanów spytał Stallone’a, czy planuje też reżyserską wersję filmu Rocky Balboa, ostatniej odsłony głównej serii o słynnym bokserze. Stallone odparł, że nie, dodał jednak, że pracuje aktualnie nad reżyserską wersję Rocky’ego IV, która ma być niesamowita.

Rocky IV trafił do kin 35 lat temu i nie spotkał się z przechylnymi recenzjami krytyków (ponadto zdobył pięć Złotych Malin), był jednak popularny wśród widzów – zarobił 300 milionów dolarów i przez 24 lata był najbardziej dochodowym sportowym filmem. W “czwórce” Rocky mierzy się z Ivanem Drago, granym przez Dolpha Lundgrena. Wątki z tej części zostały pociągnięte w drugiej części Creeda.

Cieszycie się, że Stallone przygotowuje reżyserską wersję tego filmu? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA