search
REKLAMA
News

Sylvester Stallone potwierdza: trwają prace nad kontynuacją CZŁOWIEKA DEMOLKI

Łukasz Budnik

4 maja 2020

człowiek demolka
REKLAMA

Sylvester Stallone zaskoczył wszystkich podczas swojej ostatniej sesji Q&A, w ramach której na Instagramie odpowiadał na rozmaite pytania fanów. Jeden z nich zapytał aktora o ewentualną kontynuację Człowieka demolki, filmu science fiction z 1993 roku. Stallone wcielił się w nim w policjanta, który zostaje w 1996 roku poddany hibernacji, uznany winnego śmierci zakładników, i budzi się w 2032, aby schwytać swojego wroga (w tej roli Wesley Snipes). W filmie wystąpiła także Sandra Bullock.

Stallone beztrosko odpowiedział, że według jego informacji prace nad kontynuacją już trwają, a opracowuje je studio Warner Bros. Aktor dodał tylko, że projekt wygląda fantastycznie, zatem nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły, obsady i tego, jak duża miałaby być rola Stallone’a.

Temat Człowieka demolki poruszał niedawno także scenarzysta oryginału, Daniel Waters, który mówił o tym że wiele elementów z jego wizji przyszłości się sprawdziło i opowiedział o porzuconych niegdyś planach na kontynuację. Wygląda na to, że po raz kolejny podjęto się tego wyzwania – okaże się, czy tym razem druga część dojdzie do skutku.

Chcielibyście zobaczyć ten sequel?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA