search
REKLAMA
News

Twórca DETEKTYWA ma pomysł na kontynuację pierwszego sezonu. Powróciłby Rust Cohle

Łukasz Budnik

4 maja 2020

filmorgpl rust cohle true detective
REKLAMA

Choć antologia Detektyw doczekała się już trzech sezonów, to pierwsza odsłona, z Matthew McConaugheyem i Woodym Harrelsonem w rolach głównych, wciąż przez wielu widzów uważana jest za tą najlepszą. Tym ciekawsza jest wiadomość, którą scenarzysta serialu – Nic Pizzolatto – napisał pod jednym ze swoich postów na Instagramie. 

Twórca odpowiedział na pytanie fana, który spytał o ewentualną kolejną część hitu HBO i czy wiąże się ona ze znakomitym pomysłem, o którym Pizzolatto mówił jakiś czas temu. Oto, co napisał:

Jeden pomysł wiąże się z innym serialem, więc zachowam to dla siebie. Inny to współczesna opowieść o Cohle’u i o tym, co porabiał od czasu zakończenia sezonu pierwszego, przemieszana z trzema różnymi historiami detektywistycznymi z różnych lat, związanymi z kultem błękitnej spirali. Mitologia zostałaby tłumaczona za pośrednictwem spraw, które Cohle tykałby dekady po ich zakończeniu. Prawdopodobnie przeżyłby również własną, osobistą podróż, odmawiając zmian. Jeśli miałbym to robić, to dopiero za wiele lat.

Grany przez McConaugheya Rust Cohle jest jedną z najbardziej lubianych postaci ostatnich lat, a wielu uważa rolę aktora za jego opus magnum. Okaże się, czy kiedyś faktycznie będzie nam dane zobaczyć kontynuację jego losów, i czy ponownie splotą się one z Martym, w którego wcielał się Harrelson.

Chcielibyście zobaczyć sequel pierwszego sezonu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA