search
REKLAMA
News

ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH powróci jako serial animowany

Świat według Bundych niedawno skończył 35 lat.

Łukasz Budnik

13 maja 2022

swiat wedlug bundych 2
REKLAMA

W tym roku kultowy sitcom Świat według Bundych skończył 35 lat. Oryginalnie emitowany przez telewizję Fox w latach 1987-1997, zyskał wielką popularność także w Polsce. Dziś media poinformowały, że serial powróci na antenę w formie animowanego serialu.

Showrunnerem produkcji jest Alex Carter (producent Family Guy). Głosów bohaterom użyczy oryginalna obsada – do ról z serialu powrócą Ed O’Neill (Al Bundy), Katey Sagal (Peggy Bundy), Christina Applegate (Kelly Bundy) i David Faustino (Bud Bundy). Na ten moment nie określono czy animacja będzie kontynuacją oryginału, czy też będzie stanowić reboot. Nie wiemy też, na jaką platformę streamingową trafi produkcja – powalczą o nią m.in. Fox, Peacock oraz Hulu.

bundy e1540417794973

Nadchodząca animacja to nie pierwszy raz, gdy próbuje się powrócić do Bundych. Kilka lat temu o powrocie do roli Buda marzył David Faustino, który chciał zrealizować kontynuację Świata według Bundych i nawet przedstawiał swój pomysł przedstawicielom Sony Pictures. W serialu Bud miał wracać do rodzinnego domu, a Al i Peggy mieszkać w Las Vegas po wygraniu pokaźnej sumy pieniędzy. Ostatecznie projekt nie doszedł do skutku ze względu na harmonogramy aktorów.

Czekamy na dalsze informacje dotyczące nadchodzącej animacji. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA