search
REKLAMA
News

Steve Carell zabrał głos na temat nowego serialu w świecie THE OFFICE. “Będę oglądać, ale…”

Steve Carell w “The Office” wcielał się w Michaela Scotta.

Łukasz Budnik

15 maja 2024

REKLAMA

W przygotowaniu jest serial osadzony w świecie amerykańskiego Biura i poświęcony nowym bohaterom. Jego współtwórcą jest Greg Daniels, odpowiedzialny także za poprzedni serial. O nowe Biuro został zapytany Steve Carell, który w The Office US wcielił się w rolę Michaela Scotta.

Powstający serial osadzony będzie w świecie, w którym istnieje Dunder Mifflin, a miejscem akcji będzie tym razem redakcja dziennika. Póki co potwierdzono, że w serialu wezmą udział Sabrina Impacciatore znana z drugiego sezonu Białego Lotosu oraz Domhnall Gleeson, który ma na koncie występy m.in. w Czasie na miłość czy nowej trylogii Star Wars.

Carell skomentował:

Będę oglądać, ale nie pojawię się w nim. To coś nowego i nie ma powodu, żeby moja postać się tam pojawiła. Ale ekscytuje mnie to, brzmi to jak świetny koncept. Pomysł na to, żeby akcję osadzić w upadającej gazecie, jest super. Pracowałem z Domnhallem Gleesonem – nakręciłem z nim “The Patient” i to naprawdę doskonały aktor i przemiły facet, więc na pewno wyjdzie super.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA