search
REKLAMA
News

Spojrzenie na Madsa Mikkelsena w zapowiedzi filmu FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zadebiutują 15 kwietnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

10 grudnia 2021

fantastyczne zwierzęta
REKLAMA

W lutym zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii Fantastyczne zwierzęta – jej realizacja opóźniła się ze względu na pandemię oraz problemy Johnny’ego Deppa, który w ich następstwie został poproszony przez studio o opuszczenie projektu i zastąpiony Madsem Mikkelsenem. Dziś studio Warner Bros. pokazało nową zapowiedź filmu, w której po raz pierwszy możemy zobaczyć aktora w tej roli. 

Trzeci film z serii będzie się nazywać Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a i zadebiutuje 15 kwietnia 2022 roku. W roli głównej powraca Eddie Redmayne, który znów wciela się w Newta Scamandera. Poza nim i Mikkelsenem na ekranie zobaczymy między innymi Jude’a Lawa, który powtórzy rolę Dumbledore’a, oraz Katherine Waterstone, Ezrę Millera i Dana Foglera. Reżyserią znów zajął się David Yates, a scenariusz napisali J.K. Rowling oraz Steve Kloves. Tajemnice Dumbledore’a to trzeci z pięciu zaplanowanych filmów z serii. Według zapowiedzi, akcja nowej części ma być osadzona kilka lat po Zbrodniach Grindelwalda i toczyć się między innymi w Rio de Janeiro oraz w Berlinie oraz prowadzić do udziału czarodziejów w drugiej wojnie światowej.

Poniżej zapowiedź, w której widzimy klipy z poprzednich odsłon czarodziejskiej serii, jak również fragmenty nadchodzącej (od 1:45). Pełny zwiastun zadebiutuje w poniedziałek. 

Dotychczasowe odsłony Fantastycznych zwierząt zarobiły 1,46 miliarda dolarów na całym świecie, a seria o Harrym Potterze – 7,7 miliarda. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA