search
REKLAMA
News

SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU w tym roku wróci do kin w rozszerzonej wersji

“Spider-Man: Bez drogi do domu” powróci we wrześniu.

Łukasz Budnik

11 czerwca 2022

no way home 6
REKLAMA

Spider-Man: Bez drogi do domu stał się olbrzymim hitem w kinach, a Sony Pictures nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w tym temacie – na swoim Twitterze poinformowało, że widowisko powróci do kin na początku września. Póki co wiemy o premierze w USA i Kanadzie, a kolejne kraje mają jeszcze zostać ogłoszone.

Wersja, która wróci do kin, ma podtytuł More Fun Stuff Version i ma zawierać sceny, które nie znalazły się w pierwotnej wersji filmu. Ostatniemu Spider-Manowi udało się do tej pory zebrać 1,901 mld dolarów na świecie (i to bez premiery w Chinach), zatem stosunkowo niewiele brakuje do osiągnięcia granicy 2 miliardów. Sony z pewnością liczy na to, że powrót filmu do kin pozwoli na dobicie do tego celu. Poniżej ogłoszenie:

W samym USA Bez drogi do domu zarobiło do tej pory 804,7 miliona dolarów, co daje filmowi trzecie miejsce w rankingu wszech czasów. Film cieszy się znakomitym odbiorem wśród krytyków i fanów, także ze względu na powrót Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a do roli Spider-Mana. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA