search
REKLAMA
News

Scena otwierająca WONDER WOMAN 1984 jest już do zobaczenia na YouTubie

Łukasz Budnik

16 grudnia 2020

REKLAMA

Wonder Woman 1984, sequel przeboju z 2017 roku z Gal Gadot w roli głównej, 25 grudnia trafi w USA na platformę HBO Max. Widowisko pojawi się w też w tych kinach, które będą wówczas otwarte. Sequel będzie osadzony w czasach zimnej wojny. Diana Prince wejdzie w konflikt z ZSRR, a na jej drodze stanie nowa antagonistka – Cheetah (w tej roli Kristen Wiig). Poza paniami w filmie zobaczymy Pedro Pascala, który zagra Maxwella Lorda – mężczyznę, który może spełniać życzenia, zawsze wiążące się jednak z ceną ze strony jego ofiar – to właśnie on przyczyni się do stworzenia Cheetah. 

Wczoraj do sieci trafiły recenzje filmu. Na tę chwilę 88% z nich jest pozytywnych, a krytyce są w większości zgodni, że reżyserka Patty Jenkins podołała zadaniu i stworzyła bardzo dobry sequel, pełen serca i emocji, z Gal Gadot po raz kolejny udowadniającą, że rola Wonder Woman została stworzona dla niej. W ramach promocji, Warner Bros. umieściło na YouTubie scenę otwierającą film, na której możemy zobaczyć kolejny fragment młodości Diany Prince:

Polska premiera kinowa filmu zaplanowana jest na 22 stycznia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA