search
REKLAMA
News

TOM CRUISE gani ekipę MISSION: IMPOSSIBLE za nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Jest nagranie

Łukasz Budnik

16 grudnia 2020

REKLAMA

Trwają prace na planie kolejnej odsłony Mission: Impossible, której gwiazdą po raz kolejny będzie Tom Cruise. Ekipa filmowa pracuje zgodnie z protokołami bezpieczeństwa obowiązującymi na planie. Okazuje się, że porządku pilnuje sam Cruise. 

Do sieci (za pośrednictwem The Sun) trafiło nagranie, w którym usłyszymy jak aktor gani dwóch członków ekipy za nieprzestrzeganie zasad, konkretnie stanie zbyt blisko siebie przed ekranem komputera. “Jeśli jeszcze raz zobaczę, jak to robicie, już was tu nie ma”, krzyczał Cruise. Aktor mówił:

Mamy tu złote standardy, a w Hollywood kręci się filmy dzięki nam, bo wierzymy w to, co robimy. Rozmawiam nocami przez telefon z każdym studiem, firmą ubezpieczeniową i producentami, a oni patrzą na nas i korzystają, aby też tworzyć filmy. Tworzymy tysiące miejsc pracy, sku*rwysyny. Nie chcę tego więcej widzieć. Nigdy!

Cruise dodał, że ludzie tracą swoje domy przez zamknięcie przemysłu filmowego, a on martwi się co noc o jego przyszłość i nie pozwoli na to, żeby prace na planie Mission: Impossible zostały przerwane, a przeprosiny nie sprawią, że na stołach pojawi się jedzenie.

Rozumiemy się? Wiecie, czego oczekuję? Jaką mam odpowiedzialność? (…) Jeśli nie będziecie rozsądni, a ja nie zrozumiem waszej logiki, jesteście zwolnieni. I tyle. (…)

Prace na planie Mission: Impossible 7 zostały wznowione w Wielkiej Brytanii dwa tygodnie temu. W październiku wstrzymano je ze względu na pozytywne wyniki badań na COVID-19 u 12 osób. Film reżyseruje Christopher McQuarrie, a data premiery zaplanowana jest obecnie na 19 listopada 2021.

Tutaj możecie posłuchać nagrania z krzykami Cruise’a: 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA