search
REKLAMA
News

HENRY CAVILL jako GERALT na nowych zdjęciach promocyjnych z drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

5 października 2020

REKLAMA

Trwają prace nad drugim sezonem Wiedźmina. Ekipa filmowa przebywa aktualnie w Wielkiej Brytanii. Aby podsycić oczekiwanie, showrunnerka serialu – Lauren Schmidt Hissrich – udostępniła nowe fotki promocyjne, na których widzimy Geralta.

Tytułowy bohater ma na sobie nową zbroję. Zdjęcia zobaczycie poniżej.

AKTUALIZACJA: Tutaj zobaczycie fotki promocyjne z Ciri.

Kilka tygodni temu Hissrich poruszyła kwestię, która wzbudzała sporo dyskusji po premierze pierwszego sezonu, mianowicie skoków czasowych w fabule – perypetie Geralta, Yennefer i Ciri miały miejsce w różnym czasie i zazębiły dopiero bliżej końca serii. W kontynuacji takie zabiegi mają zostać porzucone. Wprowadzenie zostaną też kolejni wiedźmini (w tym Vesemir, mentor Geralta), dzięki czemu poznamy korzenie głównego bohatera, jego historię, pochodzenie i to, czym jest dla niego rodzina.

W drugim sezonie pojawi się nowa obsada – zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie (być może już w pierwszym odcinku nowej serii) w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Mecię Simson jako Francescę, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Czekacie na drugi sezon? Według doniesień, prace nad nim mają skończyć się w lutym, a premiera przypadnie na drugą połowę 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA