search
REKLAMA
News

Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu THE OFFICE PL. Premiera jesienią

Pracownicy Kropliczanki powracają.

Łukasz Budnik

26 maja 2023

REKLAMA

Canal+ poinformowało, że rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu The Office PL opowiadającego o pracownikach filmy Kropliczanka. Sprawdźcie pierwsze informacje i specjalne wideo przygotowane z tej okazji. 

W materiale od Canal+ czytamy:

Pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens, walka Michała o przetrwanie na stanowisku prezesa, zdrada dokonana przez najlepszego przyjaciela oraz wojna o serce Asi – pracowników Kropliczanki czekają duże zmiany, wyzwania i sytuacje, na które często jedyną reakcją może być facepalm. Dodatkowo „młody i dynamiczny” zespół powiększy się o dwa nowe etaty – w tych rolach Mateusz Król (KRYPTONIM POLSKA) i Małgorzata Gorol (ŚUBUK).

Reżyser Maciej Bochniak zapowiada:

“Oczekiwania po poprzednich sezonach są wysokie, dlatego z ekipą zadbaliśmy, żeby scenariusze nowych odcinków zaskakiwały, pokazywały bohaterów w zupełnie nowych sytuacjach, a przy tym ciągle w charakterystyczny dla tego formatu sposób komentowały naszą polską rzeczywistość. W tym pomaga nam jak zawsze świetna ekipa oraz obsada. Mimo tego, że pracowników Kropliczanki czeka sporo zmian, to jedno pozostanie niezmienne – trzeci sezon będzie wciąż przezabawny i absurdalny, a fani będą mogli przejrzeć się w tych perypetiach jak w, nomen omen, kropli wody”

Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska.

Tutaj przeczytacie recenzję drugiego sezonu. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA