search
REKLAMA
News

Ruszyły zdjęcia do czwartej części KOGLA MOGLA. Są pierwsze fotki z planu

Łukasz Budnik

17 lipca 2020

REKLAMA

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 co prawda nie przypadł do gustu ani widzom, ani krytykom, ale był sukcesem kasowym – wobec tego twórcy postanowili przygotować także część czwartą. Dowiedzieliśmy się, że zatytułowana będzie Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. Ruszyły już prace na planie.

Portal Wirtualne Media cytuje opis filmu:

Młość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia, ale na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata.

Trzon obsady będą stanowić ci sami aktorzy, co w poprzedniej części: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn i Aleksandra Hamkało. Scenarzystka, Ilona Łepkowska, zdaje sobie sprawę z krytyki jaka spadła na ostatnią część i zapowiada, że zostanie ona wzięta pod uwagę. Jak przyznała, jednym z argumentów za powstaniem kolejnej kontynuacji był sukces finansowy poprzednika. Premiera zaplanowana jest na styczeń 2021.

Będziecie chcieli obejrzeć czwartą część Kogla-mogla?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA