search
REKLAMA
News

PIOTR CYRWUS przeczyta COMMANDO. Nadchodzi trzecia edycja OCTOPUS FILM FESTIVAL

Łukasz Budnik

17 lipca 2020

REKLAMA

Między 4 a 9 sierpnia 2020 roku, na tereni Stoczni Gdańskiej i AmberExpo po raz trzeci odbędzie się Octopus Film Festival, święto kina gatunkowego, którego organizatorzy zaskakują widzów doborem tytułów i miejscówek na seanse. W programie znajdzie się ponad trzydzieści filmów gatunkowych z różnych dekad i stron świata, warsztaty i spotkania online z gośćmi. Organizatorzy zapowiadają, że Octopus Film Festival 2020 będzie prawdziwą ucztą dla miłośników kina gatunkowego.

Kolejne punkty programu wciąż są ogłaszane, ale już teraz wiadomo, że na uczestników festiwalu czekać będą takie atrakcje, jak Piotr Cyrwus czytający na żywo Commando, cykl Michała Oleszczyka, cykl filmów punkowych, Predator w specjalnej scenerii, warsztaty scenariuszowe z Jagodą Szelc czy wreszcie Konkurs Główny, w którym znajdą się tytuły niepokazywane dotąd w Polsce. Organizatorzy zadbają oczywiście o bezpieczeństwo uczestników.

Więcej informacji na temat programu uzyskamy wkrótce. Można już kupować bilety na festiwal – więcej informacji na stronie internetowej. Tutaj przeczytacie relację z zeszłorocznej edycji.

Autorem grafiki promującej festiwal jest Patryk Hardziej.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA