search
REKLAMA
News

ROJST ’97. Netflix pokazał pełny zwiastun serialu

“Rojst ’97” zadebiutuje 7 lipca.

Łukasz Budnik

10 czerwca 2021

REKLAMA

W sierpniu 2018 roku niedziałająca już w Polsce platforma Showmax pokazała pierwszy sezon serialu Rojst, w którym główne role zagrali Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz. Akcja serialu działa się w latach 80. XX wieku i rozpoczęła brutalnym morderstwem, w sprawie którego śledztwo prowadzili bohaterowie. 

Produkcję można aktualnie oglądać na Netfliksie –  to właśnie na tej platformie już 7 lipca będziemy mieli okazję zobaczyć też drugi sezon serialu, zatytułowany Rojst ’97. Do sieci trafił nowy zwiastun. W opisie czytamy:

Lato ’97. Las na Grontach staje się miejscem zbrodni. Detektywi Jass i Mika rozwiązują zagadkę śmierci chłopca, którego ciało odsłoniła powódź. Dziennikarze Zarzycki i Wanycz prowadzą własne śledztwo odkrywając bolesne tajemnice z przeszłości. Co wyjdzie z tego splotu wątków, relacji i ludzkich dramatów? Czy prawda w końcu wypłynie na jaw?

W obsadzie ponownie Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz. W nowych rolach zobaczymy również Magdalenę Różczkę i Łukasza Simlata. Reżyserem i współscenarzystą serialu jest ponownie Jan Holoubek.

Podobał wam się pierwszy sezon?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA