search
REKLAMA
News

Do sieci trafił pełny zwiastun filmu KOSMICZNY MECZ: NOWA ERA

“Kosmiczny mecz: Nowa era” zadebiutuje 16 lipca.

Łukasz Budnik

9 czerwca 2021

REKLAMA

Pierwszy Kosmiczny mecz (1996) opowiada o przygodzie Michaela Jordana, który na prośbę Królika Bugsa i innych postaci z Looney Tunes pomaga im wygrać mecz z drużyną przybyszów z kosmosu – MonStars. Pomimo, że w czasie premiery film nie zebrał najlepszych recenzji, to zarobił ponad 230 milionów dolarów i zdobył popularność pośród publiczności, a w Polsce ma status kultowego. Na ten rok planowana jest premiera kontynuacji, w której zobaczymy LeBrona Jamesa. 

Sequel ma tytuł Kosmiczny mecz: Nowa era. Poza Jamesem, w filmie zobaczymy Dona Cheadle’a oraz Sonequę Martin-Green. Film wyreżyserował Malcolm D. Lee według scenariusza Ryana Cooglera (twórcy Czarnej Pantery Creeda) oraz Seva Ohaniana. Sequel ma być czymś więcej niż kontynuacją przeboju z lat 90., twórcy zamierzają dać nam wielką przygodę osadzoną w całym uniwersum Warnera. Spora część zmian zdaje się być skupiona na Króliczce Loli – o jej wzbudzającej kontrowersje metamorfozie pisaliśmy wcześniej. Głosu bohaterce użycza Zendaya, a poza nią usłyszymy m.in. Jeffa Bergmana i Erica Bauzę. Poniżej zwiastuny w oryginalnej i polskiej wersji językowej:

W nowym filmie Animki będą musiały stawić czoła nie przybyszom z kosmosu, a zbuntowanej technologii. Mistrz koszykówki LeBron James i jego nastoletni syn Dom zostają porwani przez algorytm o nazwie Al-G Rythm (Don Cheadle). Żeby się uwolnić, James musi poprowadzić  Królika Bugsa, Kaczora Duffy’ego, Świnkę Porky i Króliczkę Lolę do zwycięstwa nad cyfrowymi mistrzami Al-G na boisku.

Premiera filmu jest zaplanowana na 16 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA