search
REKLAMA
News

RODZINKA.PL zniknie z anteny

Łukasz Budnik

20 lutego 2020

REKLAMA

Rodzinka.pl emitowana jest od marca 2011 roku – serial z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka doczekał się już piętnastu sezonów, z czego ostatni oglądało średnio 917 tysięcy widzów. Jak się okazuje, TVP podjęło decyzję o zakończeniu emisji. 

Informację na ten temat przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych Małgorzata Kożuchowska, która napisała:

Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. (…) To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!

Pełną wiadomość przeczytacie TUTAJ oraz poniżej.

https://www.instagram.com/p/B8yO8GCgwsa/

1 marca zostanie wyemitowany pierwszy odcinek ostatniej serii. Będziecie tęsknić za tym serialem? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA