search
REKLAMA
News

ROBERT PATTINSON zarażony KORONAWIRUSEM. Choroba aktora przyczyną wstrzymania prac nad THE BATMAN

Filip Pęziński

3 września 2020

REKLAMA

Jak pisaliśmy wcześniej, pracę nad The Batman zostały ponownie wstrzymane ze względu na członka ekipy zdiagnozowanego pozytywnie w kierunku zarażenia koronawirusem. Portal Deadline donosi, że chorym jest główna gwiazda produkcji – Robert Pattinson. 

Przypominamy, że Warner Bros. ograniczyło się dziś do krótkiego oświadczenia:

Członek produkcji  THE BATMAN uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 i przechodzi kwarantannę zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Filmowanie jest tymczasowo wstrzymane.

Nie wiemy, w jakim stanie jest aktor. Pozostaje mieć nadzieję, że zarażenie przebiega bezobjawowo i aktor szybko wróci do pełni zdrowia.

Oprócz Pattinsona na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Matt Reeves zdradził, że póki co udało mu się nakręcić dopiero 1/4 filmu. Filmu zapowiedziana jest na październik przyszłego roku. W tym momencie trudno wyrokować, czy dojdzie do kolejnego już jej przesunięcia.

 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Kocha kino społecznie zaangażowane. I takie z superbohaterami strzelającymi laserami.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA