search
REKLAMA
News

Prace na planie THE BATMAN znowu WSTRZYMANE

Filip Pęziński

3 września 2020

the batman kostium 1
REKLAMA

Prace na planie The Batman ponownie wstrzymane. Ekipa niedawno wróciła na brytyjski plan produkcji, ale, jak się okazuje, nie na długo. Wszystko to w związku z faktem, że jeden z jej członków został zdiagnozowany pozytywnie na koronawirusa.

Jak dowiedzieć możemy się z oświadczenia Warner Bros.:

Członek produkcji  THE BATMAN uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 i przechodzi kwarantannę zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Filmowanie jest tymczasowo wstrzymane.

Produkcja już wcześniej została wstrzymana na kilka miesięcy ze względu na pandemię koronawirusa, a premiera filmu została przeniesiona z czerwca na październik przyszłego roku. Czy obecna sytuacja przyniesie kolejne opóźnienia? Tego jeszcze nie wiemy, ale warto pamiętać, że Matt Reeves i jego ekipa nakręcili do tej pory zaledwie 1/4 filmu.

W roli tytułowej zobaczymy w filmie Roberta Pattinsona. Oprócz niego na ekranie zobaczymy m.in. Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera. 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA