search
REKLAMA
News

ROBERT DOWNEY JR. według doniesień pojawi się w “Czarnej Wdowie”

Łukasz Budnik

16 września 2019

czarna wdowa
REKLAMA

Choć Robert Downey Jr. teoretycznie zakończył już swoją przygodę z filmami Marvela, niewykluczone, że jego postać zobaczymy jeszcze w nadchodzącej Czarnej Wdowie. Taką informację przekazał mimochodem portal “Deadline” w artykule o rozdaniu nagród Saturn (aktor zdobył tam statuetkę za swój występ w Avengers: Końcu gry). 

Według dalszych doniesień Iron Man ma mieć w filmie jedynie cameo, co więcej – Downey Jr. nie nakręci żadnej nowej sceny, a jego występ będzie usuniętym fragmentem z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów. Stark ma w nim rozmawiać z Natashą na temat tego, że bohaterka przyłączyła się w obliczu konfliktu do Steve’a Rogersa.

Gdyby powyższe informacje faktycznie się sprawdziły, byłby to kolejny przypadek gdy Marvel wykorzystuje usunięte wcześniej sceny – na podobnej zasadzie Natalie Portman pokazała się na ekranie w Końcu gry.

Akcja Czarnej Wdowy ma toczyć się po wydarzeniach znanych z Wojny bohaterów. Bohaterka zmierzy się z nowym przeciwnikiem – Taskmasterem. Poza Johansson na ekranie zobaczymy między innymi Florence Pugh, Rachel Weisz i Davida Harboura. Reżyseruje Cate Shortland. Premiera została zaplanowana na 1 maja 2020 roku.

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Downeya Juniora w MCU?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA