search
REKLAMA
News

Reżyser trzeciej części “Ant-Mana” twierdzi, że odtwórca roli Kanga w MCU jest jak młody Brando

Ant-Man and the Wasp: Quantumania zadebiutuje w 2023 roku.

Łukasz Budnik

2 września 2022

REKLAMA

Podczas tegorocznego Comic Conu Kevin Feige ogłosił, jak będzie wyglądać cała piąta faza MCU. Przy okazji przekazał też interesujące informacje na temat planowanej już szóstej – zamkną ją dwie kolejne części Avengers. 

Okazuje się, że nadchodzące widowisko Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu będzie ostatnim filmem w 4. fazie, a w 2023 roku wejdziemy już do piątej, którą otworzy Ant-Man and the Wasp: Quantumania (17.02.2023). Na stanowisko reżysera powróci Peyton Reed, a bohaterowie filmu – w tym Scott Lang i jego córka Cassie oraz Hope Van Dyne – zmierzą się z Kangiem Zdobywcą (a przynajmniej jedną z jego inkarnacji), nowym wielkim złoczyńcą MCU.

W Kanga wciela się Jonathan Majors. Na temat aktora Reed wypowiedział się w nowym artykule New York Times, mówiąc:

W ciągu dekad porównywanie kogoś do młodego Marlona Brando stało się kliszą, ale Jonathan ma właśnie taką energię i w taki sposób zaznacza swoją obecność. Nasz film zdecydowanie na tym zyskuje.

O Kangu mówił też Kevin Feige, twierdząc, że “to inny typ złoczyńcy, a najbardziej ekscytujące i odróżniające go od Thanosa jest to, że Kang to w zasadzie wiele różnych postaci”.

Reed opowiadał o Quantumanii już podczas Comic Conu, mówiąc, że przy Quantumanii chciał stworzyć film o większej skali niż dwie poprzednie części, nie omijając przy tym wątku rodziny i jej dynamiki. Lang, który stracił pięć lat spędzonych w wymiarze kwantowym, będzie starał się dotrzeć do córki, która jest teraz osiemnastolatką. Przy tym zmierzy się z istotnym złoczyńcą, jakim jest Kang.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania zadebiutuje 17.02.2023. Podczas Comic Conu pokazano zwiastun filmu, nie został on jednak jeszcze udostępniony w sieci. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA