search
REKLAMA
News

Reżyser programu PRZYJACIELE: SPOTKANIE PO LATACH komentuje stan zdrowia Matthew Perry’ego i wypowiedzi fanów

Widzów programu “Przyjaciele: Spotkanie po latach” zaniepokoiła między innymi zniekształcona mowa Perry’ego.

Łukasz Budnik

2 czerwca 2021

REKLAMA

W zeszłym tygodniu w serwisach streamingowych pojawił się program Przyjaciele: Spotkanie po latach, w którym obsada kultowego sitcomu zebrała się razem po 17 latach, aby powspominać czasy realizacji serialu. Produkcja cieszy się popularnością i wzbudza komentarze. Jedną z kwestii, które poruszają fani, jest stan zdrowia Matthew Perry’ego, serialowego Chandlera.

Perry nigdy nie krył się z tym, że zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu – wspominał nawet, że praktycznie nie pamięta trzech lat realizacji serialu. Aktor dwa razy udawał się na odwyk (w 1997 i 2001 roku), teraz jednak od lat jest trzeźwy. Mimo to zaniepokojenie fanów wzbudziły wypowiedzi aktora w materiałach promocyjnych i wywiadach na temat Spotkania po latach, gdzie mówił niewyraźnie i wydawał się mocno przygaszony. W sieci pojawiły się komentarze na temat stanu zdrowia aktora, a nawet sugestie, że był wtedy pod wpływem. W rozmowie z “The Hollywood Reporter” na ten temat wypowiedział się reżyser programu, Ben Winston. Spytany, czy z Perrym jest wszystko w porządku, odrzekł:

Tak, był świetny. Ludzie potrafią być niemili i chciałbym, żeby tak nie było. Świetnie się z nim pracowało. To niesamowicie zabawny człowiek i sądzę, że miał w programie kilka zabawnych kwestii. Czułem się szczęśliwy, że mogę przebywać w jego obecności i reżyserować go przy takiej okazji.

Według źródła magazynu The Sun, zniekształcona mowa Perry’ego była efektem zabiegu dentystycznego, który przeszedł dzień przed zdjęciami – wpłynął on nie tylko na jego mowę, lecz także na ogólne samopoczucie. O Perrym w osobnym wywiadzie wypowiedział się także Kevin Bright, producent Przyjaciół.

Ludzie mówią to, co mówią. Ja nie mam nic do dodania poza tym, że świetnie było go zobaczyć. Był bardzo zabawny i myślę, że wszystko z nim w porządku. Wydaje się silniejszy i w lepszej kondycji niż ostatni raz, gdy go widziałem. Był podekscytowany pójściem naprzód.

Perry ma pojawić się wkrótce w pierwszej filmowej roli od 12 lat – zagra w Don’t Look Up Adama McKaya, w którym zebrano imponującą obsadę. Poza Perrym, wystąpią m.in. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Timothée Chalamet, Jonah Hill i Cate Blanchett.

Spotkanie po latach można aktualnie oglądać w serwisie HBO Go.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA