search
REKLAMA
News

Imponująca obsada w nowym filmie twórcy VICE. Streep, Blanchett, Chalamet, DiCaprio i inni

Łukasz Budnik

15 października 2020

REKLAMA

Adam McKay – twórca m.in. Vice oraz Big Short – pracuje nad nowym filmem. Don’t Look Up opowie o astronautach z niższego szczebla, którzy próbują uświadomić ludzi, że do Ziemi zbliża się asteroida zdolna zniszczyć całą planetę – nikt im jednak nie wierzy. W lutym do obsady filmu filmu dołączyła Jennifer Lawrence, teraz natomiast ogłoszono pozostałych aktorów, którzy wezmą udział w projekcie. Lista nazwisko robi wrażenie.

Poza Lawrence, w filmie wystąpią  Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry i Tomer Sisley. O części nazwisk mówiło się już wiosną, jednak dopiero teraz obsada została oficjalnie potwierdzona, na czele z DiCaprio, którego obecność była niepewna ze względu na inny projekt: Killers of the Flower Moon Martina Scorsese. McKay zajmie się reżyserią, jest też autorem scenariusza.

Źródło: Deadline

Film powstaje dla Netflixa (to pierwsza produkcja platformy, z którą związany jest DiCaprio). Jeszcze nie wiadomo, kiedy ekipa wejdzie na plan – oryginalnie McKay chciał ruszyć z realizacją filmu już w kwietniu, cały proces opóźnił się jednak ze względu na pandemię. Na ten moment czekamy na dalsze informacje.

Ciekawi was ten projekt?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA