search
REKLAMA
News

Realizacja nowego BONDA rozpocznie się najwcześniej za 2 lata. Nie ma jeszcze faworyta do roli

Na temat kolejnego filmu wypowiedziała się producentka serii.

Łukasz Budnik

29 czerwca 2022

james bond daniel craig casino royale
REKLAMA

 Od czasu premiery Nie czas umierać czekamy na informacje na temat tego, kto zastąpi Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda i kiedy zadebiutuje kolejna odsłona serii o 007. Na ten temat wypowiedziała się ostatnio producentka serii, Barbara Broccoli.

W rozmowie z “Deadline” Broccoli przyznała, że proces castingowy się jeszcze nie rozpoczął, a żaden z kandydatów nie jest faworytem. Film ma z kolei zreformować serię.

Myślimy o tym, w którym kierunku pójść. Nie ma scenariusza i nie będzie, dopóki nie zdecydujemy, w jaki sposób podejdziemy do kolejnego filmu. To będzie reforma Bonda. Na nowo myślimy o tym, kim jest, a to zajmuje czas.

Craig Bond daniel craig bond

Producentka dodała, że realizacja kolejnej odsłony jest oddalona o co najmniej dwa lata.

Raz za razem powraca teoria, że w kolejnych odsłonach Bonda po raz pierwszy zagra czarnoskóry aktor, a wśród kandydatów często pojawia się Idris Elba. Swoje zdanie na ten temat wyraziła jakiś czas temu sama Broccoli. Stwierdziła ona, że Bond powinien być Brytyjczykiem, jakiejkolwiek rasy czy pochodzenia etnicznego. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA