search
REKLAMA
News

PRZYJACIELE: według doniesień Justin Bieber wziął udział w ponownym spotkaniu obsady przebrany za ziemniaka

Maria Grzybowska

20 kwietnia 2021

REKLAMA

Wyczekiwana realizacja ponownego spotkania obsady kultowego sitcomu Przyjaciele, które miało mieć miejsce w ramach specjalnego programu na HBO Max, kilka razy opóźniła się w wyniku komplikacji przysporzonych przez pandemię. Natomiast 11 kwietnia do sieci trafiła nareszcie oficjalna wiadomość o zakończeniu zdjęć.

Początkowo data premiery była ustalona na dzień debiutu samego kanału, jednak sytuacja na świecie wykluczyła tę możliwość. W listopadzie zeszłego roku odtwórca roli Chandlera Binga, Matthew Perry, utrzymywał, że spotkanie dojdzie do skutku i rzucił trochę światła na nowy termin – zapowiedział, że zostało przełożone na początek marca tego roku. Z kolei w styczniu Lisa Kudrow (Phoebe) w podcaście „Literally!” potwierdziła, że realizacja zaplanowana jest na wczesną wiosnę i dodała, że już nagrała coś na tę okazję. Aktorka przypomniała jednak, że w programie aktorzy nie wcielają się w swoje postaci. Kolejnych informacji udzielił już w marcu David Schwimmer (Ross) zdradzając, że za nieco ponad miesiąc wyrusza do Los Angeles w sprawie nagrania programu. Słowa aktora pokrywały się z doniesieniami, że nagranie odbędzie się wiosną. Natomiast na dzień przed oficjalnym udostepnieniem informacji o zakończeniu zdjęć Matthew Perry na swoim koncie na Instagramie ponownie uchylił rąbka tajemnicy we właściwym Chandlerowi żartobliwym tonie, a prędkość z jaką post został usunięty zaraz po publikacji może sugerować, że aktor nie miał zgody na udostępnianie materiałów. Tymczasem najnowsze doniesienia zdają się znowu zdradzać pewną niespodziankę – tym razem dotyczącą cameo gwiazdora muzyki pop, Justina Biebera.

Przyjaciele
Odcinek 6 z sezonu 8 Ten z halloweenowym przyjęciem Ross przebrany za Spudnika

Pojawienie się piosenkarza ma nawiązywać do gagu z 6 odcinka sezonu 8, Tego z halloweenowym przyjęciem, w którym Ross pojawia się na imprezie przebrany za przekombinowaną grę słów. Bohater ma na sobie kostium ziemniaka – czyli “potato” lub “spud” w języku angielskim – i durszlak z antenkami na głowie, co w jego mniemaniu sugeruje jasny kontekst kosmiczny i czytelne nawiązanie do rosyjskiej satelity Sputnik, czyniąc z niego “Spudnika”. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że w tym właśnie przebraniu Justin Bieber pojawi się specjalnym programie.

Justin był zaszczycony mogąc w tym uczestniczyć i nie miał problemu z komicznym kostiumem. Wszystko było zarządzane jak ćwiczenia wojskowe, żeby zachować szczegóły w tajemnicy i Justin był świetny.

W programie, w którym aktorzy mają porozmawiać o serialu i swoich związanych z nim wspomnieniach, ma wystąpić kompletna obsada: Perry, Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow, Matt LeBlanc (Joey) i David Schwimmer.

Poniżej możecie sobie przypomnieć oryginalne wejście “Spudnika”. 

Zdjęcie główne pochodzi z portalu La Republica.

REKLAMA