search
REKLAMA
News

Pozytywne zagraniczne recenzje W GŁĘBI LASU Netflixa. Co chwalą krytycy?

Łukasz Budnik

19 czerwca 2020

REKLAMA

12 czerwca do biblioteki Netflixa trafiło 6 odcinków serialu W głębi lasu, rodzimej produkcji opartej na powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem, wydanej w 2007 roku. W rolach głównych wystąpili Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski, a serial reżyserują Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku). Produkcja od czasu premiery zebrała pozytywne recenzje poza granicami naszego kraju. 

W głębi lasu była popularnym tytułem w różnych krajach, wśród których znalazły się między innymi Nowa Zelandia, Hiszpania, Francja, Brazylia i Wielka Brytania. Produkcja doczekała się recenzji na takich portalach jak Decider, Slant Magazine, Radio Times  i Forbes. Krytycy chwalą intrygującą oraz złożoną tajemnicę, występy aktorskie i piszą, że choć W głębi lasu nie jest innowacyjne, ma potencjał aby zainteresować zagraniczną widownię polskimi produkcjami. Wśród zarzutów pojawiają się uwagi o zbyt szybkim tempie i braku czynnika który wyróżniłby serial na tle gatunku. Tutaj znajdziecie zebrane recenzje.

W głębi lasu

Przypomnijmy oficjalny opis serialu:

“Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu?”

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA