search
REKLAMA
News

Powstanie nowy film z serii KARATE KID. “Madame Web” i “Kraven the Hunter” z przesuniętymi datami premier

Ostatnią odsłonę “Karate Kid” oglądaliśmy w 2010 roku.

Łukasz Budnik

17 września 2022

REKLAMA

Studio Sony Pictures poinformowało o roszadach w swoim kalendarzu premier. Przy okazji zapowiedziało nową odsłonę serii Karate Kid. O czym dokładnie się dowiedzieliśmy?

Kolejna część Karate Kid trafi na ekrany 7 czerwca 2024 roku. Na ten moment nie wiadomo, o czym będzie opowiadać fabuła i kto odpowie za nową odsłonę cyklu rozpoczętego w 1984 roku, a wciąż żywego za sprawą serialu Cobra Kai. Ostatnim dotąd filmem z serii był reboot z 2010 roku, w którym główne role zagrali Jackie Chan i Jaden Smith.

Dalsze informacje tyczą się dwóch ekranizacji komiksów Marvela należących do dzielonego uniwersum – Madame Web oraz Kraven the Hunter. Produkcja z Dakotą Johnson, Adamem Scottem, Sydney Sweeney i Emmą Roberts została przesunięta na 16 lutego 2024 roku, zaś Kraven z Aaronem Taylor-Johnsonem w roli tytułowej trafi na ekrany 6 października 2023 (wtedy pierwotnie miała zadebiutować Madame Web). Dowiedzieliśmy się też, że 12 lipca 2024 roku do kin trafi nieokreślony jeszcze film na podstawie komiksów Marvela.

O zmianach poinformowało “Variety”.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA