search
REKLAMA
News

JACKIE CHAN wyznał, że chciał kiedyś zaatakować reżysera nożem. Zdradził powód

Jackie Chan wspomniał nieprzyjemną sytuację na planie filmu.

Łukasz Budnik

31 października 2022

REKLAMA

Jackie Chan w ciągu kilku dekad zagrał w wielu popularnych filmach i zyskał sławę na całym świecie, co przypieczętowane zostało w 2016 roku honorowym Oscarem dla gwiazdy. Chan pojawił się ostatnio w chińskim programie typu talk show, gdzie opowiedział historię z planu jednego ze swoich filmów.

Okazuje się, że Chan był wyzywany przez reżysera, który posunął się nawet do obrażania bliskich aktora. Chan zareagował bardzo nerwowo.

Bardzo na mnie krzyczał, wciągnął w to nawet moich przodków. Chwyciłem za nóż z zamiarem zaatakowania nim reżysera. Powiedziałem, że może na mnie wrzeszczeć ile chce, ale ma nie obrażać mojej matki.

Chan został powstrzymany przez obecnego na planie Sammo Hunga, innego popularnego aktora i mistrza sztuk walki, a także choreografa. Hung złapał Chana i zapytał: “Oszalałeś?”.

W tym samym wywiadzie Chan opowiedział, że w czasie swojej kariery często mierzył się z krytyką i bardzo brał ją do siebie – najpierw myślał o niej przez dzień, który przeradzał się w tydzień, a potem w rok. W końcu uznał jednak, że nie jest to warte zamartwiania się i nauczył się lepiej radzić z krytycznymi uwagami, a nawet być za nie wdzięczny. Aktor radzi, by nie brać sobie do serca tego, co mówią ludzie.

Chan nie zdradził, o którego reżysera chodzi w jego historii.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA