search
REKLAMA
News

Powstanie dokument o batalii AMBER HEARD i JOHNNY’EGO DEPPA

Batalia Amber Heard i Johnny’ego Deppa toczy się od wielu miesięcy.

Łukasz Budnik

19 listopada 2021

REKLAMA

Amber Heard i Johnny Depp kojarzą się dziś głównie z toczącą się od miesięcy batalią sądową i ich burzliwą relacją. Platforma Discovery+ poinformowała, że zleciła realizację dokumentu poświęconego tej sprawie. 

Dokument zatytułowany Johnny vs Amber będzie mieć dwie części; jedna z nich przedstawi perspektywę Deppa i opowie o tym, jak “związał się z kłamczynią, która zrobi wszystko, aby ochronić swój wizerunek”. Druga, poświęcona Heard, skupi się na tym, jak aktorka “poślubiła mężczyznę swoich marzeń, a później ujrzała, jak zmienia się w brutalnego, napędzanego używkami potwora”.

W dokumencie wezmą udział prawnicy obu stron, jak również osoby bliskie parze. Zostaną ponadto wykorzystane materiały wideo i audio, których autorami są sami Depp i Heard. Nic nie wskazuje na to, by sami zainteresowani mieli wziąć udział w dokumencie.

Dla przypomnienia – w 2016 roku Amber Heard złożyła przeciwko Deppowi pozew o rozwód umotywowany rzekomą przemocą fizyczną ze strony aktora. Para rozwiodła się w kolejnym roku po ustaleniu ugody. Jednak w 2018 aktorka wróciła do sprawy opisując dla Washington Post swoje doświadczenia jako ofiary przemocy domowej. W listopadzie minionego roku Johnny Depp usłyszał w brytyjskim sądzie orzeczenie na swoją niekorzyść w sprawie jego pozwu o zniesławienie przeciwko gazecie The Sun, która na swoich łamach określiła go „żonobijcą”. Wkrótce potem stracił rolę w trzeciej części Fantastycznych zwięrząt. Na jaw wyszły jednak także nagrania, na których Heard przyznaje się do przemocy wobec Deppa, co postawiło sprawę w zupełnie nowym świetle sugerując, że tym razem to mężczyzna był ofiarą.

Depp się nie poddaje i sprawa o zniesławienie przeciwko Heard, którą wytoczył w odpowiedzi na jej wyznanie na łamach Washington Post, toczy się w amerykańskim sądzie do dzisiaj. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA