search
REKLAMA
News

Porcja nowych zdjęć z drugiego sezonu WIEDŹMINA. Geralt, Ciri, Vesemir i inni

Wiedźmin powróci 17 grudnia.

Łukasz Budnik

18 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin, zatem trwa kampania promocyjna. Netflix udostępnił sporo nowych zdjęć promocyjnych, pochodzących głównie z dwóch pierwszych odcinków nowej serii. 

Na fotkach widzimy między innymi Geralta, Ciri, Yennefer oraz nowe postaci, w tym Vesemira, w którego wciela się Kim Bodnia. Wybrane zdjęcia zobaczycie poniżej.

Więcej zdjęć w W TYM MIEJSCU.

Przypomnijmy, że w drugim sezonie Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Premiera nowych odcinków została zaplanowana na 17 grudnia. Kilka tygodni temu Netflix potwierdził, że powstanie także trzeci sezon serialu. Zapowiedziano przy tym kolejny film animowany i produkcję skierowaną do młodszych widzów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA