search
REKLAMA
News

Posiadłość BATMANA Michaela Keatona na zdjęciach z planu THE FLASH

Michael Keaton powróci do roli Batmana po niemal 30 latach.

Łukasz Budnik

1 maja 2021

REKLAMA

Rozpoczęły się prace na planie The Flash, kolejnej odsłony kinowego uniwersum DC. Widowisko reżyseruje Andy Muschietti, twórca dwóch części Tego, na podstawie scenariusza Christiny Hodson, autorki Ptaków Nocy. Fabuła ma być luźno oparta na historii Flashpoint i na skutek działań tytułowego bohatera wprowadzić alternatywne rzeczywistości.

Tytułową rolę ponownie, zagra Ezra Miller, a poza nim na ekranie mają się pojawić się Sasha Calle jako Supergirl, Kiersey Clemons jako Iris West oraz Ben Affleck i Michael Keaton jako dwie wersje Batmana. Według zeszłorocznych informacji Keaton miałby pełnić w DCEU rolę podobną do tej, którą miał Nick Fury w Marvel Cinematic Universe. Powrót aktora do kultowej roli został kilkanaście dni temu ostatecznie potwierdzony przez jego agencję. Aktor zmierzał wówczas na plan w Londynie, powracając do roli po niemal trzydziestu latach – ostatni raz zagrał Batmana w 1992 roku.

 

Tymczasem do sieci trafiły zdjęcia z planu widowiska, na których widzimy posiadłość Bruce’a Wayne’a znaną właśnie z filmów Tima Burtona. Domostwo “gra” Burghley House w Petersborough (u Burtona użyta lokacja to Knebworth House). Okaże się, że twórcy postanowią pokazać kolejne znane już widzom lokacje. Jakiś czas temu do sieci trafiły też zdjęcia sugerujące, że w widowisku zobaczymy też kultowy Batmobil z Batmana. Jedno z nich załączamy poniżej.

The Flash ma zadebiutować 4 listopada 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA