search
REKLAMA
News

PEDRO ALMODÓVAR komplementuje ZENDAYĘ. “Wspaniała, dojrzała aktorka”

Zendaya i Pedro Almodóvar spotkali się przed Oscarami.

Łukasz Budnik

31 marca 2022

almodovar zendaya
REKLAMA

Zendaya jest dziś jedną z najpopularniejszych gwiazd Hollywood, która nie tylko odnosi sukcesy jako aktorka, lecz także jest uznawana za ikonę stylu. Diuna z jej udziałem zdobyła w tym roku największą liczbę Oscarów, a Spider-Man: Bez drogi do domu szybko stał się jednym z najbardziej dochodowych filmów w dziejach. Sama Zendaya zebrała z kolei świetne recenzje za rolę w drugim sezonie Euforii (za pierwszy otrzymała nagrodę Emmy).

Z Zendayą widział się ostatnio Pedro Almodóvar, który napisał relację ze swojego pobytu na Oscarach. Twórca wspomniał w nim m.in. o spotkaniach z Paulem Thomasem Andersonem, Denisem Villeneuve’em, Kennethem Branaghem oraz właśnie Zendayą, której poświęcił akapit:

Spotykam się z Zendayą i zachowuję się jak fan. Proszę ją o zdjęcie i jestem zdziwiony, jak wysoka i piękna jest. Przyzwyczaiłem się do oglądania jej z zaniedbaną cerą w “Euforii” i jestem zaskoczony jej piękną urodą. Mówię jej – i to prawda – że czekam, aby obejrzeć ją w filmach z prawdziwymi postaciami, gdzie może rozwinąć to, co już zademonstrowała, że jest wspaniałą, dojrzałą aktorką. Na dowód mamy jej występ w bardzo nierównym “Malcolmie i Marie“. (Nie sądzę, żeby zrozumiała choć jedno słowo, które jej mówiłem).

almodovar zendaya

W swojej relacji Almodóvar skrytykował również słynną już sytuację z Willem Smithem i Chrisem Rockiem i stwierdził, że oscarowa przemowa Smitha brzmiała jak wypowiedź lidera kultu oraz że nie broni się rodziny pięściami.

Zendaya w tym roku wejdzie na plan drugiej części Diuny. Potwierdzony jest też trzeci sezon Euforii

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA