search
REKLAMA
News

CHRIS ROCK po raz pierwszy zabrał głos w sprawie Willa Smitha. Wyprzedają się bilety na występy komika

Chris Rock został spoliczkowany przez Willa Smitha.

Łukasz Budnik

31 marca 2022

REKLAMA

Dziś informowaliśmy o tym, że Akademia rozpoczęła postępowanie dyscyplinarne w sprawie Willa Smitha, który podczas tegorocznej gali oscarowej uderzył Chrisa Rocka po tym, jak ten zażartował sobie z jego żony, Jady Pinkett Smith. Wczoraj, podczas występu w Bostonie, komik po raz pierwszy odniósł się do tej sytuacji. 

Na początku swojego show Rock, którzy otrzymał od widowni brawa na stojąco, powiedział:

A jak WASZ weekend? Nie mam za wiele do powiedzenia o tym, co się stało, jeśli przyszliście o tym posłuchać. Mam program, który napisałem przed tym weekendem. Wciąż trochę przetwarzam to, co się wydarzyło. W pewnym momencie na pewno o tym powiem. Będzie to poważne i zabawne.

W tym momencie jeden z widzów krzyknął “Je*ać Willa Smitha!”, jednak Rock nie odniósł się do tego i stwierdził, że opowie po prostu kilka żartów oraz że miło jest występować. Po Oscarach znacznie wzrosła sprzedaż biletów na występy Rocka. Przedstawiciel serwisu TickPick przekazał, że w ciągu nocy sprzedało się ich więcej, niż łącznie w ciągu ostatniego miesiąca, a reprezentant StubHub ocenił, że zauważyli 25 razy większą sprzedaż. Przed Wilbur Theatre, gdzie miał występować Rock, zgromadziło się wiele dziennikarzy:

Do sytuacji z Oscarów odnosiło się już wielu przedstawicieli Hollywood, przedstawiając różne punkty widzenia; sam Smith przeprosił Rocka w oświadczeniu. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA