search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun serialu COWBOY BEBOP, adaptacji kultowego anime

“Cowboy Bebop” pojawi się na Netfliksie 19 listopada.

Łukasz Budnik

19 października 2021

REKLAMA

Już wkrótce na Netfliksie zadebiutuje aktorska wersja słynnego anime Cowboy Bebop, oryginalnie emitowanego w latach 1997-1998. W pierwszym sezonie, liczącym 10 odcinków, zagrają John Cho, Mustafa Shakir, Daniella Pineda, Alex Hassell oraz Elena Satine. Do sieci trafił zwiastun produkcji. 

Jak informuje w swoim komunikacie Netflix, Cowboy Bebop to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający o trzech łowcach głów zwanych też kowbojami, którzy próbują uciec przed przeszłością. Spike Spiegel, Jet Black i Faye Valentine formują ekipę gotową do ścigania najgroźniejszych przestępców, oczywiście za odpowiednią cenę. W końcu jednak dogania ich przeszłość.

Producentem i showrunnerem serialu jest André Nemec, a scenarzystą Christopher Yost. Konsultantem został Shinichirō Watanabe, reżyser oryginalnego anime. Wraca także kompozytor Yoko Kanno. Oryginalny Cowboy Bebop liczył sobie 26 odcinków i często pojawia się w rankingach najlepszych seriali animowanych.

W serialu pojawi się też niebinarny aktor Mason Alexander Park w roli Grena, prawej ręki Any, właścicielki jazzowego klubu na Marsie. W oryginale postaci te pokazano w historii Jupiter Jazz, w której Gren przyjmuje eksperymentalne leki podwyższające poziom estrogenu, co skutkuje rośnięciem piersi.

Premiera została zaplanowana na 19 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA