search
REKLAMA
News

Oficjalnie: ANDY SERKIS zagra w THE BATMAN

Łukasz Budnik

14 listopada 2019

black panther andy serkis
REKLAMA

Kolejna osoba dołącza do obsady The Batman. W widowisku Matta Reevesa na pewno zobaczymy Roberta Pattinsona, Zoë Kravitz, Paula Dano i Jeffreya Wrighta. Niedawno informowaliśmy, że role negocjują kolejni aktorzy – Andy Serkis i Colin Farrell. Wiadomo już, że tego pierwszego na pewno zobaczymy w filmie.

Serkis wcieli w rolę Alfreda, wiernego lokaja i przyjaciela Bruce’a Wayne’a, który na karty komiksu trafił w 1943 roku. W rolę tę wcielali się do tej pory między innymi Michael Gough, Michael Caine i Jeremy Irons. Serkis współpracował już z Reevesem przy okazji dwóch części Planety małp. Ma też doświadczenie w kinie opartym na komiksach – wystąpił w dwóch filmach MCU (Avengers: Czas Ultrona oraz Czarna Pantera), a teraz wyreżyseruje drugą część Venoma. Wciąż czekamy na informację, czy Colin Farrell zagra ostatecznie Pingwina.

Angaż Serkisa potwierdził na Twitterze reżyser:

Po tym, jak w sieci pojawiły się informacje o Serkisie, jeden z fanów przygotował grafikę z własną wizją tego, jak aktor mógłby wyglądać jako Alfred:

Jak podoba się wam ten wybór?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA