search
REKLAMA
News

Odmieniony Joker JAREDA LETO na nowym zdjęciu od Zacka Snydera

Łukasz Budnik

2 lutego 2021

REKLAMA

Kilka dni temu otrzymaliśmy potwierdzenie, że Zack Snyder’s Justice League zadebiutuje na HBO Max (w Polsce na HBO Go) 18 marca. Produkcja, która trafi na HBO Max będzie całkowicie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon) i większość materiału zostanie pokazana po raz pierwszy.

Twórca na dokończenie swojej wizji filmu – w tym nakręcenie dodatkowych scen z częścią aktorów – otrzymał 70 milionów dolarów. Snyder potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału – w tym nawet sceny z Jokerem Jareda Leto, który pojawił się w DCEU jedynie w kiepsko przyjętym Legionie samobójców Davida Ayera. Rola Leto i sama interpretacja postaci – ze względu na wymagania studia ponoć odmienna od pierwotnej wersji reżysera – spotkały się z krytyką. Być może Leto będzie miał okazję wykazać się w filmie Snydera.

Reżyser umieścił w sieci zdjęcie, na którym widzimy rozmazaną sylwetkę kultowego antagonisty – choć nie możemy się jej przyjrzeć szczegółowo, wyraźnie widać, że będzie odbiegać od tego, co widzieliśmy w Legionie samobójców (dłuższe włosy i inny, bardziej złowieszczy makijaż). Snyder przy okazji skomplementował Ayera i Leto, pisząc, że stworzyli niesamowitą postać.

Przypomnijmy, że Zack Snyder’s Justice League zostanie udostępnione na HBO Max jako trwające 4 godziny widowisko. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA