search
REKLAMA
News

Obsadzono jedną z głównych ról w serialowym WŁADCY PIERŚCIENI

Łukasz Budnik

5 września 2019

REKLAMA

Kolejne informacje w sprawie serialu Władca Pierścieni, przygotowanego przez stację Amazon. Obsadzono jedną z głównych ról w serialu – otrzymał ją Will Poulter.

Aktora oglądaliśmy ostatnio w Midsommar. Biały dzień Ariego Astera, wcześniej wystąpił w takich produkcjach jak MillerowieCzarne lustro: Bandersnatch oraz Więzień labiryntu. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktor. Poza Poulterem jedyną obsadzoną do tej pory osobą była Markella Kavenagh.

Serial Amazona ma liczyć 20 odcinków. Jest to, jak na dzisiejsze standardy, niemała liczba. Akcja serialu nie będzie skupiać się na wydarzeniach znanych już z filmu Petera Jacksona. Osadzona zostanie w Drugiej Erze Sródziemia, w czasach, gdy Sauron doszedł do władzy. Według Shippeya Amazon ma wolną rękę jeśli chodzi o uzupełnianie informacji nieopisanych przez Tolkiena, ale nie mogą przeinaczać tego, o czym nadmienił w swoich książkach.

W zespole kreatywnym są osoby, które pracowały przy takich serialach jak Gra o tron, Zakazane imperiumStranger Things Breaking BadPierwsze dwa odcinki reżyseruje J.A. Bayona (Jurassic World: Upadłe królestwo. 

Mówi się, że cały projekt ma kosztować miliard (!) dolarów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA