search
REKLAMA
News

Nowy zwiastun filmu DZIEWCZYNY Z DUBAJU w reżyserii Marii Sadowskiej

“Dziewczyny z Dubaju” zadebiutują 26 listopada.

Łukasz Budnik

8 października 2021

REKLAMA

26 listopada do kin ma trafić film Dziewczyny z Dubaju wyreżyserowany przez Marię Sadowską, która ma na koncie m.in. Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej. Tymczasem zadebiutował kolejny zwiastun.

W opisie od dystrybutora czytamy:

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach.

Z filmem wiążą się ostatnio pewne kontrowersje – Rabczewska i Sadowska miały nie zostać dopuszczone do dalszych prac postprodukcyjnych. Według Emila Stępnia film jest już w 100% ukończony, czemu zaprzecza Doda.

Bohaterką filmu jest Emi, młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Przy pierwszej okazji wskakuje w jego tryby i staje się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Świat luksusów pokaże jednak także swoją mroczną stronę.

Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA