search
REKLAMA
News

Nowy spot promocyjny Warnera i HBO MAX. Więcej fragmentów nadchodzących filmów

Łukasz Budnik

27 stycznia 2021

REKLAMA

Pod koniec zeszłego roku studio Warner Bros. podjęło sensacyjną decyzję i ogłosiło, że wszystkie ich premiery zaplanowane na  na 2021 rok trafią jednocześnie do dostępnych kin oraz na HBO Max. Nowa strategia obejmie tak głośne premiery jak m.in. Matrix 4, DiunaThe Suicide Squad, trzecia część Obecności, Godzilla vs. Kong oraz kontynuacja Kosmicznego meczu. Według oficjalnego oświadczenia Warner Bros., model hybrydowy został stworzony jako odpowiedź na oddziaływanie trwającej pandemii i na tę chwilę planowany jest jedynie na rok 2021. 

Dziś do sieci trafił kolejny krótki spot, w którym zobaczymy fragmenty kilku zapowiedzianych filmów, w tym m.in. właśnie z Godzilli vs. Kong (tutaj pełny zwiastun), nowego Kosmicznego meczu oraz Mortal Kombat, kolejnej adaptacji słynnej serii gier. Zapowiedź zobaczycie poniżej:

Na który z pokazanych w spocie filmów czekacie najbardziej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA