search
REKLAMA
News

KRISTEN STEWART na pierwszym ZDJĘCIU jako KSIĘŻNA DIANA

Filip Pęziński

27 stycznia 2021

REKLAMA

Pablo Larraín, twórca Jackie z Natalie Portman, we współpracy ze scenarzystą Stevenem Knightem (Peaky Blinders) przygotowuje film Spencer, którego główną bohaterką będzie księżna Diana. W tytułową rolę wcieli się Kristen Stewart. Do sieci właśnie trafiło pierwsze zdjęcie gwiazdy jako księżnej. 

Oto jak prezentować będzie się Kristen Stewart jako księżna Diana:

Spencer nie będzie klasyczną biografią – przedstawi jedynie kilka dni z życia Diany. Akcja osadzona będzie na początku lat dziewięćdziesiątych i opowie o czasie, w którym “Diana zdecydowała że jej małżeństwo z księciem Karolem nie działa i że potrzebuje zejść ze ścieżki, która stawia ją w kolejce do tronu”. Diana i Karol byli małżeństwem w latach 1981-1996, a ich relacja była wtedy gorącym materiałem dla prasy. Kobieta zginęła w wypadku samochodowym w 1997 roku, jednak o tym wydarzeniu film Larraína nie opowie.

Uważacie, że aktorka pasuje do roli?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA